سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست داروینو در قبال حفاظت از اطلاعات شخصی و محرمانه شما

وب‌سایت داروینو تعهد می‌دهد که از اطلاعات محرمانه شما حفاظت کند. این سیاست جزئیاتی در مورد چگونگی برخورد با اطلاعات شخصی شما ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است اصول محرمانگی اطلاعات کاربران به خوبی به وسیله ما رعایت خواهد شد و در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت .ممکن است این سیاست بدون اطلاع قبلی تغییر کند، بنابراین پیشنهاد می‌شود که آن را گاها بررسی فرمایید.

۱- ما تمام اطلاعاتی را که هنگام درخواست عضویت در سایت داروینو وارد کرده‌اید، جمع‌آوری می‌نماییم. این اطلاعات شامل جزئیاتی در مورد تماس با شما، نشانی و غیره می‌باشد. آمار عضویت از اطلاعات وارد شده توسط اعضاء بدست می‌آید اما در گزارش آماری اشاره‌ای به عضو خاصی نمی‌شود.

۲- اطلاعات وضعیت حساب و بخش اطلاعات عضویت شما در داروینو با داشتن رمزعبور محافظت می‌شود. در نتیجه اعضای دیگر داروینو قادر به حذف و یا ویرایش این اطلاعات نخواهند بود. لطفا در نظر داشته باشید که هر سیستم حفاظتی دارای رمزعبور، می‌تواند در معرض آسیب های هکرها باشد، بنابراین داروینو نمی‌تواند محافظت از اطلاعات محرمانه شما را از اشخاص سوم ۱۰۰% تضمین نماید. شما می‌توانید بخش اطلاعات حساب خود را در هر زمان با استفاده از نام‌کاربری و رمزعبورتان در سایت ویرایش نمایید. لذا توصیه می‌شود رمزعبور خود را با کسی در میان نگذارید و حتی الامکان هر سه ماه یکبار نسبت به تغییر آن اقدام نمایید.