درباره ما

درباره ما

داروینو تیمی فناور است از دانش آموختگان مجرب و کارآزموده علوم زیستی، علوم آزمایشگاهی و کامپیوتر که آموزش های لازم را برای انجام فعالیت های خود را گذرانده اند، بهره گرفته است و با تمرکز بر توسعه آموزشی و پژوهشی و تولیدات صنعتی از آبان ماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است.
استارتاپ داروینو با درک اهمیت دستیابی به دانش فنی جهت پیشبرد اهداف میان مدت و بلند مدت خود و پیوستگی دانشگاه و صنعت با توجه به جنس فعالیت های صورت گرفته در حوزه بیولوژی از فارغ التحصیلان دانشگاه ها در حوزه های فنی و همچنین از نظرات گروهی از اساتید صاحب نظر دانشگاه در حوزه های مربوطه یاری می جوید.

38+
دوره‌‌های برگزار شده
237+
دانشجویان شرکت کننده
39+
اساتید همکار
15+
مراکز همکار

معرفی کارگروه‌های داروینو

کارگروه ترجمه و تالیف:

کارگروه ترجمه و تالیف داروینو با هدف آگاهی بخشی به خانواده ی بزرگ زیست شناسی ایران از اخبار و مقالات روز دنیا فعالیت خود را با ترجمه ی جدیدترین دستاورد های حوزه ی زیست شناسی، سلامت و پزشکی آغاز نموده. علاوه بر این ترجمه و زیرنویس ویدئوهای کاربردی برای کمک به درک عمیق تر مطالب علمی در دستور کار قرارگرفته است.
اعضای این کارگروه با مطالعه ی منابع معتبر و همچنین کسب دانش لازم اقدام به ترجمه و تالیف کتب و جزوات تخصصی با موضوعات به روز علمی در سطوح بین المللی که در کشورمان سابقه ی تالیف و انتشار ندارد، کرده اند.
داروینو همواره مفتخر به استقبال از مخاطبین خود برای همکاری در ارتقای کیفی سطح علمی و آموزشی خانواده ی بزرگ آزمایشگاهی کشور می باشد.

کار گروه تولید محتوا:

اولین قدم برای طی کردن هر مسیر بلند و موثری آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به افراد همراه در آن مسیر می باشد.
کارگروه تولید محتوا با هدف آموزش صحیح و پله پله، ایجاد فضای یادگیری و گفتگو در اتمسفر آزمایشگاهی کشور و اطلاع رسانی در مورد نیاز های کشور در حوزه ی زیست شناسی و آزمایشگاه با نیم نگاهی به فعالیت های روز دنیا، سعی در ایجاد دیدی روشن و وسیع در حوزه ی تخصصی مخاطبین خود دارد.

کارگروه ارتقای دانش و فناوری:

یکی از مشکلات رشته های علوم پایه از جمله زیست شناسی، گم شدن حلقه ی اتصال دانش و تولید است. تا زمانی که عزم جدی برای ارتباط این دو به هم وجود نداشته باشد، مسئله ی مهمی با عنوان عدم اشتغال فارغ التحصیلان رشته های علوم پایه پدید می آید.
کارگروه ارتقای دانش و فناوری داروینو، در تلاش اند که آموزش های تخصصی را نه تنها برای کسب مهارت های لازم بلکه در جهت ایجاد اشتغال و تولیدات صنعتی سوق بدهند که با توجه به نیاز های جدی کشور در حوزه ی زیست شناسی و بیوتکنولوژی می توان به شاغل شدن بسیاری از فارغ التحصیلان با مهارت این رشته ها امیدوار بود.

کارگروه مدیریت و مارکتینگ:

در جهت تحقق اهداف و گسترش شبکه ی کاری، تیم داروینو اقدام به تشکیل کارگروه مدیریت و مارکتینگ کرده است. در این کارگروه با توجه به نیاز سیستم سعی در استفاده ی حداکثری از پتانسیل های موجود در حوزه ی زیست شناسی و علوم آزمایشگاهی و حتی فراتر از آن در علوم مهندسی شده است.

اگر در هر بخشی توانمند هستید در قسمت “همکاری با ما” در سایت داروینو فرم مربوطه را تکمیل و ارسال فرمایید.

تیم ما