سوالات متداول

سوالات شما


بله - عزیزانی که از شهرستان های دیگر تشریف می آورند اقامتگاه ها و خوابگاه های دانشجویی مناسب رو می تونن از طریق این لینک مشاهده و رزرو نمایند.

در حال حاضر برای تمامی رشته های علوم زیستی و علوم آزمایشگاهی دوره ها برگزار می شوند.

دریافت گواهینامه پس از پایان دوره های آموزشی ارزشمند است چرا که تایید کننده آموزش شما در یک مرکز آموزشی دارای اعتبار و سندی بر تخصص شماست لذا به عنوان یک رزومه، از سوی کارفرمایان و مراکز ارائه دهنده طرح های پژوهشی نیز مورد قبول می باشد. توجه داشته باشید قبل از اقدام به ثبت نام در دوره های آموزشی می توانید موسسه صادرکننده  و اعتبار گواهینامه مربوط به دوره آموزشی را بررسی و سپس اقدام به آموزش نمایید.


پس از شرکت در دوره های آموزشی  بسته به مرکز  طرف قرارداد داروینو که آموزش می بینید گواهینامه معتبر به شما ارائه می شود.

دوره های میکرومستر متشکل از چندین دوره آموزشی جهت تسهیل ورود به بازار کار هستند. در ابتدا قبل از ورود به این دوره آزمون تعیین سطح از دواطلبین گرفته می شود سپس دوره های آموزشی به صورت تئوری و عملی و پیوسته برگزار می شوند و در نهایت پروژه تولید محصول و فرایند ثبت پتنت و ورود به بازار کار بواسطه استارتاپ داروینو فراهم می شود.
پس از تکمیل ثبت نام در دوره های آموزشی مجازی لینک دانلود فایل های ویدیویی برای شما فعال شده و می توانید ویدیوها را بر روی دستگاه خود ذخیره نمایید.
در صورت درخواست از طریق انجمن های علمی دانشگاه ها و حد نصاب برگزاری اساتید ما جهت برگزاری دوره آموزشی به شهر شما خواهند آمد.

دانشجویان و پژوهشگران با شرکت در دوره های آموزشی می توانند در جهت ارتقا رزومه، افزایش توانایی کار آزمایشگاهی، بروز رسانی علمی، اقدام به اپلای و تسهیل ورود به بازار کار آماده شوند.

قبل از اقدام به آموزش برای آگاهی بیشتر و حرکت در راستای اهداف خود، می توانید از مشاوران همکار با داروینو استفاده نمایید. جهت دریافت زمان مشاوره  تلفنی می توانید با شماره ۰۲۱28422923  داخلی 1 تماس بگیرید.

بله جهت همکاری در پروژه های تحقیقاتی و پشنهاد طرح می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

آموزش های داروینو برای تمامی مقاطع تحصیلی از دبیرستان تا دکتری برنامه ریزی شده است.

 جهت همکاری با استارتاپ داروینو رزومه خود را متناسب با نوع درخواست به آدرس ایمیل info@darwino.ir  ارسال بفرمایید.