راهنمای سایت

چگونه از وبسایت استفاده کنیم؟

برای استفاده بهتر از خدمات ما، لازم است ابتدا عضو سایت داروینو شوید. ما این فرآیند را به گونه ای طراحی کرده ایم که به سادگی و در زمان کوتاه انجام شود.

حساب کاربری من:

کاربران بعد از ورود به سایت با ایجاد حساب کاربری خود می توانند تمام دوره هایی که قصد ثبت نام در آن را دارند یا در آن ثبت نام کرده اند را در حساب کاربری خود بصورت ذخیره داشته باشند تا هم از دوره های شرکت کرده خود مطلع شوند بعلاوه با دسته بندی دوره های مورد نظر خود در آینده اقدام به ثبت نام کنند. از اینجا می توانید تنها با اختصاص 2 دقیقه زمان در وبسایت ثبت نام نمایید و حساب کاربری خود را فعال نمایید.

دوره ها:

با استفاده از نوار ابزار دوره ها بر حسب نیاز به آموزش می توانید جستجوی خود را انجام دهید، سپس با انتخاب دسته بندی موضوعی، دوره مدنظر خود را جستجو و اقدام به ثبت نام نمایید.

بلاگ:

بلاگ داروینو به منظور تبادل و به اشتراک گذاری مطالب آموزشی بروز، جهت افزایش سرانه ی مطالعه، تعامل بیشتر با مخاطبین و ارتقا سطح علمی دانشجویان و پژوهشگران علوم زیستی، علوم آزمایشگاهی و علوم پزشکی توسط کارگروه تولید محتوای داروینو هدایت می شود. کاربران گرامی در این پنل از آموزش پایه تا مباحث پیشرفته، تکنیک های مورد نیاز برای هر رشته تحصیلی را در هر کدام از بخش های مربوطه می توانند مطالعه کنند.

داروینوپلاس:

در این پنل بخش های مختلفی از جمله خبر های به روز دنیای زیست شناسی و پزشکی، معرفی شخصیت های مهم و تاثیرگذار، معرفی آزمایشگاه های افراد متخصص در این حوزه ها و به علاوه مطالب مفید در حوزه اپلای تحصیلی و گرانت های پژوهشی گنجانده شده است که کاربران از مطالب این بخش بهره مند شوند.

داروین لند:

داروین لند باشگاه مخاطبین داروینو است لذا ما برای مخاطبان خاص داروینو به طور دائم تخفیفات مختلفی جهت شرکت در کارگاه ها و دوره های آموزشی، خرید لوازم و محصولات آزمایشگاهی و... در نظر گرفته ایم. دسته بندی های عضویت بر اساس میزان فعالیت و امتیازی که کاربران دریافت می کنند طراحی شده است.