قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از خدمات وبسایت

برای استفاده از خدمات سایت می‌بایست در ابتدا ویژگی‌ها و شرایط استفاده آنها را مطالعه نموده باشید.

این وب‌سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

تعاریف و اصطلاحات

داروینو: پلتفرم اطلاع رسانی و فروش بلیت اینترنتی دوره ها و کارگاه های آموزشی حضوری و ویدیوئی.

کاربر: شخص حقیقی که از وبسایت داروینو خدمات دریافت می کند.

برگزارکننده: شخص حقیقی یا حقوقی(شرکت/آزمایشگاه) که دارای صلاحیت لازم برای برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی می باشد.

قوانین مربوط به کاربران وبسایت

عضویت در سایت رایگان می‌باشد و کاربر باید از رمزعبور و نام‌کاربری خود محافظت نموده و چنانچه آن را فراموش کند، از طریق وب‌سایت اقدام به بازیابی و یا تماس با پشتیبانی نماید همچنین باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی بطور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

در مورد تعهدات برگزارکننده همانند استرداد وجه در صورت عدم رضایت، صدور گواهینامه، تضمین استخدام، پشتیبانی و ارسال فایل و... که خارج از اختیار ما می باشد هیچگونه مسئولیتی به عهده داروینو نمی باشد و مشکلات ناشی از اینگونه تعهدات مستقیما باید با برگزارکننده مطرح و حل گردد.

کاربران پس از ثبت نام در دوره ها، کارگاه های آموزشی و...  موظف می باشند موارد زیر را رعایت نمایند:

۱- مدارک مورد نیاز برگزارکننده همزمان با شروع دوره تحویل داده شود.

۲- همراه داشتن روپوش آزمایشگاه در دوره‌های عملی الزامی می‌باشد.

۳- قوانین و مقررات داخلی برگزارکننده را رعایت نماید.

شرایط انصراف از دوره ها، کارگاه های آموزشی و...

پس از ثبت نام در دوره ها، کارگاه های آموزشی و... با اعلام انصراف بنابر هر دلیلی، هیچ مبلغی قابل استرداد نمی‌باشد و کاربر نمی تواند در خصوص بازپرداخت هزینه مطالبه داشته باشد؛ اما برگزارکننده در مورد عودت 90 درصد وجه واریز شده، بنابر سیاست کاری خود می تواند اقدام نمایید؛ بنابراین کاربر می تواند ضمن مذاکره با برگزارکننده، مطالبه هزینه پرداخت شده را داشته باشد.

قوانین مربوط به همکاران

در صورتی که داروینو در هر مرحله از همکاری با شرایطی از جمله عدم صلاحیت برگزارکننده در برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی، نادرست بودن اطلاعات منتشر شده، سوءاستفاده از مشخصات کاربران و قراردادن آنها در اختیار سایرین مواجه شود، می تواند بدون اطلاع قبلی اقدام به حذف پنل و در صورت نیاز از طریق مراجع قضایی پیگیری نماید.

قوانین استرداد وجه در صورت انصراف از دوره ها و کارگاه های آموزشی و... از سوی برگزارکننده با کسر مبلغ کارمزد داروینو تعیین می شود اما در صورت اعمال تغییرات اساسی همانند مکان برگزاری(تغییر بیش از 10 کیلومتر)، زمان برگزاری(بیش از 72ساعت) و... کاربر حق دارد بدون هیچگونه قید و شرطی مبلغ پرداختی خود را به صورت کامل از برگزارکننده دریافت نماید و برگزارکننده موظف است کارمزد داروینو را پرداخت نماید.

برای حمایت از حقوق کاربران و برگزاری بهتر رویدادها، برگزارکننده با شروع دوره ها/کارگاه های آموزشی، می تواند درخواست تسویه حساب خود را برای داروینو ارسال نماید و طبق قوانین موجود در پنل، ضمن کسر کارمزد، درآمد حاصل از برگزاری رویداد خود را دریافت نماید.

برگزارکننده موظف به رعایت قوانین و مقررات نشر محتوای اینترنتی بین المللی و جمهوری اسلامی ایران می باشد.

با تشکر از حسن توجه شما، امیدواریم با رعایت حقوق متقابل، رضایت خاطر همدیگر را فراهم نماییم