‌معرفی فیلم – Splice  

 داستان فیلم در مورد زوج زیست شناس و پژوهشگری است که با ایجاد ترکیب ژنتیکی و آزمایش روی کروموزوم انسانی موجود جدیدی را خلق کردند.  

یک زوج زیست شناس و پژوهشگر، موفق می شوند ژنوم چند گونه‌ی جانوری مختلف را با هم ادغام کرده وگونه ای جدید از موجودات زنده خلق کنند. پژوهشگر زن پس از این پیروزی، اصرار دارد تا این ترکیب ژنتیکی را روی کروموزوم انسانی نیز آزمایش کند اما مدیران پژوهشگاه به شدت مخالفت کرده واین کار را غیر اخلاقی وغیر قانونی می نامند ولی آنها در نهایت این کار را پنهانی انجام می دهند، السا یک DNA انسانی مونث اما ناشناس را به عنوان پایه قرار داده وعملیات  شروع می شود که بالاخره موفق می شوند ترکیبی جدید ایجاد کرده اما سرعت رشد سلولی جنین بسیار زیاد است وخیلی زود متولد می شود. آن ها از همان ابتدا متوجه می شوند مخلوقشان از نظر ظاهری دارای نواقص زیادی است وبا توجه به نیش زهرآلودی که در انتهای دمش دارد،می تواند خطرناک باشد اما السا پی می برد که می تواند از طریق عاطفی با موجود جدید رابطه برقرار کند.

🔹آنها برای موجود جدید نام درن را انتخاب می‌کنند  و با او مانند یک دختربچه برخورد می‌کند وپی ‌می‌برد که درن می‌تواند بیاموزد و هرچه درن بزرگتر می‌شود، کلایو والسا نیز بیشتروبیشتر به او علاقه‌مند می‌شوند.

🔸آنها متوجه می شوند که هنوز بسیاری از خصوصیات درن را نشناخته‌اند وذره‌ذره با آنها مواجه می‌شوند ...

 

📆سال تولید: ۲۰۰۹

🎞ژانر: ترسناک, درام, علمی تخیلی

⏳زمان: ۱۰۴ دقیقه

🗣زبان: انگلیسی, فرانسوی

🌍کشور: آمریکا, فرانسه, کانادا

😎کارگردان: Vincenzo Natali

نویسنده: Antoinette Terry Bryant, Vincenzo Natali

🤩ستارگان: Adrien Brody, Brandon McGibbon, Delphine Chanéac, Sarah Polley

 

 

نوشته شده توسط کارگروه تولید محتوا در تاریخ ۹۸/۱۱/۳۰ ساعت ۸:۵۶ ب٫ظ | تعداد دیدگاه‌ها: ۰ دیدگاه | دسته‌بندی: داروینو پلاس | برچسب‌ها: ترکیب_ژنتیکی, فیلم_Splice, کلایو_و_السا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *