✡عنوان: جادوی فکربزرگ

☸ترجمه: مهین خالصی

☮نویسنده: دیوید جی شوارتز

⚛انتشارات: نسل نواندیش

☯دسته: روانشناسی

 

✳ نویسنده در هر فصل از این کتاب نویسنده ده ها فکر، شیوه و اصل سودمند و منطقی ذکر می کند که به شما توانایی می دهد تا نیروی عظیم فکر بزرگ را به کار گیرید؛ تا موفقیت شادکامی و رضایتی را که بسیار دوست دارید برای خود کسب کنید.

 

🎯 راهکار ها و اصول مقدماتی که کتاب جادوی فکر بزرگ‌ را تایید می کنند از اصیل ترین منابع و بزرگترین مغز های متفکری سرچشمه می گیرند که هنوز روی سیاره زمین به زندگی ادامه می دهند.

⭕ همین که شما این مطلب را می خوانید ثابت می کند که شما به کسب موفقیت بیشتر علاقه مندید. شما دوست دارید خواسته های خود را برآورده کنید. شما می خواهید این زندگی همه چیزهای خوبی که لایق شماست به شما بدهد.

✔ بزرگ فکر کنید تا بزرگ زندگی کنید. در شادمانی بزرگ زندگی خواهید کرد. در پیشرفت بزرگ زندگی خواهید کرد. بزرگ در درآمد، بزرگ در میان دوستان و بزرگ در احترام به سر خواهید برد.

🔺یکی از برجسته ترین کارشناسان در باب انگیزش، به شما کمک میکند تا بهتر بفروشید، بهتر اداره کنید، پول بیشتر بدست بیاورید و مهمتر از همه شادی بیشتر و آسودگی خاطر بیابید. این کتاب روش های علمی به شما می دهد نه وعده های خالی. دکتر شوارتز برنامه ای طراحی شده برای زیستن بر اساس مقیاسی بزرگ در کار خانواده و زندگی اجتماعی به شما ارائه می دهد.

 

♓خواندن این کتاب سودمند رو به شما عزیزان پیشنهاد می کنم🍀

 

در مسیر تکامل 🏃‍♂🏃‍♂با داروینو…