راهنمای سایت

حساب کاربری من:

کاربران بعد از ورود به سایت با ایجاد حساب کاربری خود میتوانند تمام دوره هایی که قصد ثبت نام در آن را دارند یا در آن ثبت نام کرده اند را در حساب کاربری خود بصورت ذخیره داشته باشند تا هم از دوره های شرکت کرده خود مطلع شوند بعلاوه با دسته بندی دوره های مورد نظر خود درآینده اقدام به ثبت نام کنند.

پنل داروینو پلاس:

در این پنل بخش های مختلفی از جمله خبر های به روز دنیای زیست شناسی و پزشکی، معرفی شخصیت های مهم در رشته های زیست شناسی، معرفی آزمایشگاه های افراد متخصص در این حوزه ها و به علاوه مطالب مفید در حوزه اپلای تحصیلی و گرانت های پژوهشی گنجانده شده است که کاربران با به روز شدن روزانه مطالب از مطالب این بخش بهره مند شوند.

بلاگ:

کاربران گرامی در تمام رشته های زیست شناسی میتوانند در این پنل از آموزش پایه تا مباحث پیشرفته، تکنیک های مورد نیاز برای هر رشته تحصیلی را در هر کدام از بخش های مربوطه مطالعه کنند.

داروین لند:

کاربران گرامی جهت ثبت نام در باشگاه مخاطبین داروینو در طرح عضویت هایی که در این پنل آورده شده ثبت نام کنند. دسته بندی های عضویت بر اساس میزان درخواست مخاطبین طراحی شده است تا کاربران بتوانند بهترین مشارکت را داشته باشند.کاربران عزیز میتوانند متناسب با مزایای هر طرح و همچنین مدت زمان استفاده از طرح های عضویت داروینو، در یکی از این طرح ها ثبت نام کنند.